Zamawiamy router - na jakie aspekty warto zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj...

Zwiększająca się liczba mobilnych tabletów oraz komputerów zaczęła sprawia, że coraz częściej występuje konieczność zamontowania w biurze albo domu bezprzewodowego routera. Te sprzętu mają niewielkie rozmiary, podłącza się do nich zewnętrzne łącze internetowe i po skonfigurowaniu można korzystać z większej liczby sprzętów.


Zakupy online
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dużą zaletą takich routerów jest możliwość używania bezprzewodowej sieci, sprzęty nie muszą fizycznie być podłączone za pomocą kabla, ale łączą się w sposób bezprzewodowy. W ofercie jest ogromna ilość routerów, które różnią się parametrami i dodatkowymi funkcjami.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w linku? To oczywiście podobna problematyka, zatem na pewno sugerowane artykuły również są godne polecenia.Niektóre z nich, jak na przykład Router Asus RT-N16 (90-IG0D002M01-3EA0Z) posiada dodatkowo serwer pamięci masowej, który umożliwia archiwizowanie danych z podłączonych do routera sprzętów. Model ten jest wyposażony w 3 anteny, zapewniające stabilny, silny poziom sygnału, przez to bardzo dobrze sprawdzi się w dużych biurach czy domach. Jest bardzo łatwy w instalacji, rzecz jasna obsługuje większość najważniejszych protokołów bezpieczeństwa i posiada port USB.

Do podobnych zastosowań wykorzystuje się Router Tp-Link TD-W8960N. Ten model ma zgodność z protokołem ADSL2+ i gwarantuje wysoki poziom szyfrowania w domu lub małej firmie. Łatwa konfiguracja zapewnia szybkie utworzenie sieci bezprzewodowej, a mechanizm dzielenia plików może się przydać, kiedy z sieci korzystać będzie paru pracowników.

Interesuje Cię istotna propozycja (http://lombardpiaseczno24h.pl/) sprzedaży takiego rodzaju produkty? Namawiamy zatem do wejścia w podany link. W nim znajdziesz ich dużo więcej.

Ten egzemplarz routera posiada dwie anteny, podobnie jak inne urządzenie z tej rodziny, czyli Tp-Link. Oprócz typowych funkcjonalności Tp-link umożliwia użytkowanie sieci 4G, starczy przyłączyć do niego odpowiedni modem i cieszyć się szybkim, mobilnym internetem, sama instalacja jest intuicyjna i prosta. W temacie mobilności bardzo ciekawe możliwości przedstawia . On również obsługuje współdzielenie internetu mobilnego 3G, ale dodatkowo projektanci wyposażyli go w baterię. Przez to router można w dowolnej chwili odłączyć z domowej sieci i zabrać ze sobą, dzięki 3G można korzystać z jego funkcji w dowolnym miejscu.