Z jakiej przyczyny smartfony zyskują coraz większe powodzenie

Czytaj...

Smartfony od kilku lat zdobywają szturmem rynek telefonów komórkowych, coraz szybciej wypierając tradycyjne modele wyposażone w klawiaturę. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów przewyższyła sprzedaż tradycyjnych urządzeń i różnica cały czas się zwiększa. Z rynku poznikali producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi komórkami, a na ich miejsce wskoczyły firmy, które zdecydowały się postawić na technologię pod postacią coraz bardziej wydajnych i mocnych smartfonów.

Biały smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
O ile tradycyjne urządzenia miały nieduże wymiary, to w smarftonach widać pędzenie ku bardzo dużym wyświetlaczom. Dzięki temu urządzenia jakie coraz więcej osób ma w kieszeni stały się mobilnymi centrami rozrywki, w których sama funkcja dzwonienia została zepchnięta na boczny tor. Doskonale w te trendy będzie się wpisywać firma LG, parę jej modeli z wyższej półki posiada coraz bardziej wyśrubowane parametry i powiększającą się wielkość ekranu, przez co nawet bardzo wybredni użytkownicy mają w czym wybierać.Prawie trzynaście centymetrów średnicy ekranu może zrobić wrażenie, zwłaszcza jeśli ekran został zrobiony w technologii IPS HD. Parametry takie ma lg d605 swift l9 ii bialy (zobacz polecane telefony - ), całość dopełnia wydajny procesor, ośmiogigowa pamięć wewnętrzna i takiej samej rozdzielności aparat cyfrowy. Na najnowszej wersji androida telefon komórkowy ten bardzo dobrze nadaje się do zastosowań multimedialnych, takich tak oglądanie filmów czy gry. Jeśli ekran mający taką wielkość będzie zbyt mały, to XXXlg g2 16gb bialy zaproponować może o pół cala większy.

W tym urządzeniu dwa razy powiększono dostępną pamięć, także aparat dostał nową rozdzielczość, tak więc praktycznie wszystko co doskonale prezentowało się na mniejszym kuzynie na tym będzie prezentować się jeszcze lepiej. Ten smartfon oprócz wydajnych układów został także bardzo dobrze zrobiony. W sprzedaży jest wersja biała, a jeśli ktoś wolał będzie klasyczną barwę, to kupić może . Oczywiście to nie koniec możliwości smarftonów, model lg g3 d855 16gb czarny proponuje jeszcze trzynaście milimetrów wyświetlacza więcej niż pozostałe modele. Taka wielkość jest już prawie taka sama jak u tabletów, być może nie jest wygodna jeśli chodzi o dzwonienie, lecz w zabawie z pewnością dobrze się sprawdza.