Wszystkie promocje na jednej stronie www

Czytaj...

Jak wiemy w większych marketach dyskontowych możemy nabyć po okazyjnej cenie poniektóre artykuły spożywcze. Z dużymi marketami jest jednak tak, iż nierzadko kuszą ekstra promocją na jeden, dwa czy trzy produkty w danym czasie. Pozostałe artykuły zostają natomiast w cenach zwyczajnych.

Gazetki reklamowe
Source: freepik.com
Naturalnie, można chodzić od marketu do marketu w poszukiwaniu rabatów, jednakże o wiele prościej jest otworzyć stronę internetową interesującego nas marketu po czym znaleźć na niej ważną gazetkę promocyjną w opcji PDF. Gazetki promocyjne dzisiaj spotykane najczęściej mają atrakcyjną szatę graficzną.

Oprócz zdjęć produktów promocyjnych zdarza się, iż zawierają przeróżne nowinki na ich temat, czy również różnorodne ciekawe przepisy z owych produktów. Dla przykładu gdy w promocji jest pierś z kurczaka, możemy spotkać w podobnej gazetce recepturę na apetycznego "kurczaka po Meksykańsku", gdy natomiast jest w promocji kapusta włoska, możemy natknąć się na recepturę na wyborne "gołąbki w sosie pomidorowym".Jeżeli mieszkamy w wielkim mieście i jest w okolicy nieco hipermarketów}, prócz tego posiadamy dostateczną ilość wolnego czasu, możemy pokusić się o spacerek od marketu 1 do 2 i 3, po wyroby w najbardziej korzystnych cenach. Można tym sposobem zaoszczędzić faktycznie sporą kwotę co miesiąc na samych produktach spożywczych.
Niusem są strony WWW zamieszczające nieomalże wszystkie bieżące wydania tych gazetek zebrane w jednym miejscu. Podobne strony mogą spowodować, iż nasze powszednie życie stanie się prostsze. Starczy wieczorową porą zobaczyć podobną stronę, odnotować w którym hipermarkecie oraz co nas interesuje (przy okazji można również zaplanować jadłospis na cały tydzień, ażeby nie kupić zbyt dużo produktów rzuciwszy się w wir sprawunków).

Kolejnego dnia odwiedzamy wybrane hipermarkety w kolejności nam odpowiadającej, po czym robimy nasze sprawunki trzymając się dokładnie listy. Z doświadczenia wiem, że trzymając się powyższych zasad można w ciągu miesiąca oszczędzić nawet 400 zł. Tym dokładnie sposobem niepozorne gazetki promocyjne (plus dostęp do internetu) mogą przyczynić się do znacznych oszczędności w budżecie domowym, natomiast te w formacie DOC na dodatek przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.