Sterylizator parowy Euroklav idealny do gabinetów lekarskich.

Czytaj...

W chwili obecnej najlepszym sposobem dezynfekcji, który spełnia wymogi, jest autoklaw, czyli sterylizator parowy. Teraz nie tylko gabinety do zabiegów, ale również lekarskie oraz kosmetyczne winny używać tego typu urządzenie. Za sprawą stuprocentowej jałowości instrumentów medycznych, autoklaw gwarantuje bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Sterylizator parowy jest wytworzony z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu będzie doskonale spełniał swe zadania przez bardzo długi czas.

Sterylizator
Author: YUCHIA CHUNG
Source: http://www.flickr.com
Sterylizator parowy - Euroklav został skonstruowany dla lekarzy specjalistów oraz praktyk lekarskich, dokonujących operacji, dla szpitali oraz ambulatoryjnych gabinetów zabiegowych. Przeznaczony jest do sterylizacji instrumentów prostych, z porami, tekstyliów, gum, tworzyw szklanych.

Czy poszukujesz na stronie kort tenisowy nawierzchnia czegoś bardzo ciekawego? Zachęcamy zatem do kolejnego wpisu. Musisz jedynie kliknąć w ten link.

Drzwiczki do wnętrza komory otwierane i zamykane są za sprawą wygodnego uchwytu. Gwarantuje on bezpieczne i proste otwieranie i zamykanie drzwiczek. Mechanizm działa niezwykle delikatnie i sprawnie, dzięki czemu obsługa nie sprawia żadnego problemu (zapraszamy).

Euroklav (polecana strona) posiada program szybki w celu sterylizacji narzędzi do bezpośredniego użycia. Po uaktywnieniu systemu podgrzewania wstępnego, możliwa jest wyjaławianie nieopakowanych narzędzi w ciągu 15 minut. Euroklav ma wbudowane cztery programy sterylizacyjne oraz 2 programy testowe . Obok już wspominanego szybkiego programu, urządzenie dysponuje dwoma programami do sterylizacji opakowanych oraz nieopakowanych instrumentów jaki i programem ochronnym dla delikatnej sterylizacji narzędzi w szczególności wrażliwych na temperaturę powyżej 120°C.

Masz chęć przeczytać więcej tego typu informacji? Jeśli tak, to sprawdź to uzupełniające info (https://www.prymat.net/), ponieważ także Cię na pewno zaciekawi.

Za sprawą programu testowego, można zawsze w praktyce lekarskiej sprawdzić i udokumentować funkcjonalność autoklawu. Euroklav posiada system jednokrotnego zużycia wody, dzięki czemu użyta woda nie jest ponownie używana, lecz natychmiastowo opróżniania.


Instrumenty medyczne używane w dentystyce, ginekologii czy laryngologii są z reguły proste, gładkie, a ich długość nie przekracza 0,7 m, natomiast średnice wewnętrzne kanałów nie są mniejsze niż 2 mm. Dla tego rodzaju instrumentów medycznych najdogodniejszym rozwiązaniem jest autoklaw klasy S. Spełnia on wymagania normy europejskiej EN 13060-4, która posiada wysokie wymogi, nie tylko odnośnie ewakuacji powietrza przed cyklem odkażania, ale też pod względem osuszania wsadu po procesie sterylizacji.