Sigma to firma, która produkuje świetne obiektywy w rozsądnej cenie do aparatów renomowanych marek

Czytaj...

Sigma jest firmą, która produkuje świetne obiektywy do lustrzanek i bezlusterkowców. Jej Produkty przeznaczone są do aparatów wielu znanych marek, przykładowo do Canona czy Sony.


Odznaczają się one wysoką jakością i przystępną ceną.
Jeżeli poszukujemy solidnego obiektywu do swojego aparatu, to Sigma z pewnością jest znakomitym wyjściem. Wysokiej jakości obiektywem do aparatów posiadających matrycę APS-C będzie Sigma 18-35mm – jest to obiektyw wyjątkowo jasny, bez znaczenia, jaką ogniskową nastawimy- super sigma 18-35mm. Jest to artykuł znakomity, jeśli pragniemy fotografować na przykład pejzaże, ale chcemy także posiadać możliwość zrobienia portretu. Ogromną zaletą tego zooma jest również jego cena – obiektyw Sigma 18-35mm kosztuje w granicach 3 tysięcy złotych, co jest rzeczywiście znakomitą okazją.


sigma 18-35mm
Author: NOGRAN s.r.o.
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym doskonałym zoomem tej firmy jest Sigma 24-105mm. Jest to produkt dedykowany do lustrzanek z pełną klatką. Jego ogniskowa powoduje, iż jest on dobry internet telewizja bielsko biała właściwie do każdych warunków. Poradzi sobie jako obiektyw do pejzażów, portretu oraz do fotografii architektury czy np. imprez sportowych. Jest on trochę ciemniejszy niż Sigma 18-35mm, jednakże nie powinno to być większym problemem. Jego sporą zaletą jest bardzo szybki autofokus i trwała konstrukcja. Możemy być pewni, że Sigma 24-105mm sprawdzi się we wszystkich sytuacjach- oferta.


Dobrze będzie jednakże przeglądnąć najróżniejsze testy umieszczone w Necie, aby mieć pewność, iż nabędziemy obiektyw spełniający nasze wymagania.


Znakomitym pomysłem może być też przejrzenie ofert paru sklepów, możliwe, że znajdziemy ciekawe promocje.