Przedsiębiorstwo deweloperska Archicom we Wrocławiu - czyli, inwestowanie w mieszkanka, a także powierzchnie komercyjne

Czytaj...

Jak zostało już napomknięte wewnątrz temaciku, Archicom jest to firma deweloperska. Chociaż malutko kto o tej rzeczy wie, wspomniana firma działa na ryneczku polskim już od trzydziestu lat, będąc jedną z najbardziej popularnych i wiarygodnych firm deweloperskich na terenie naszego rodzinnego kraju.


tonery
Author: Maurice Velati
Source: http://www.flickr.com


archicom wrocław
Author: chris walker
Source: http://www.flickr.com
Jak łatwo się domyśleć, wspomniana ifrs 16 ma w posiadaniu już dosyć duży dorobek inwestycyjny i komercyjny.

Czy podoba Ci się ten tekst? Jeżeli tak, to sprawdź ponadto szczegóły na witrynie (https://north.pl/czesci-do-kuchenek/czesci-mastercook/grzalki-do-3400-kuchenki-mastercook,177,3400,m1278176.html), gdyż one też mogą być dla Ciebie bardzo wartościowe.

W naszym pisanym dzisiaj felietonie przybliżymy w jakich lokalizacjach istnieją już budowle firmy Archicom oraz czy ograniczają się tylko do miasta Wrocław.


artykuły
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl


Nasz pisany dzisiaj tekścik rozpoczniemy od wyjaśnienia ostatniego określenia wewnątrz wstępie, czyli czy firma deweloperska archicom Wrocław samo ogranicza własne pole rozbudowy jedynie do napomknięte przed chwilką miasta? Otóż odpowiedź będzie brzmieć: Nie, albowiem wspomniana firma obejmuje swoimi rękoma również pobliskie miasteczka, takiego typu jak Krzyki, czy też Sępolno, a nawet Psie-Pole. Wracając jednak do najistotniejszego - Inwestycje w mieszkania, które to były realizowane poprzez archicom Wrocław, to między innymi: Olimpia Port (typu bazy rekreacyjno-sportowa), River Point (to zespół 3 apartamentów), Róży Wiatrów (serce Krzyków, blisko parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle MdM z klubem typu fitness), czy tez Ogrody Hallera (osiedle typu willowe w obszarze Borka) i tak dalej.


Co do powierzchni komercyjnych, to mamy tam: Do wynajęcia - Renaissance Business Centre, czy też West Forum, a także: Do sprzedania - napomknięte już Olimpia Port oraz Ogrody Hallera, oraz (również zawarte w liście inwestycji w mieszkania, jednak u nas nie nadmienione) Księżno (czyli lokale typu biurowo-usługowego).