Opieka nad niemowlakiem jest niebywale absorbująca, dlatego warto kupić przyrząd, który da nam możliwość słyszeć dziecko z każdego miejsca w domu

Czytaj...

Słyszy się, że opieka nad noworodkiem to praca na pełen etat. Należy je przecież regularnie karmić i przewijać. Jednak, nawet kiedy śpi, trzeba je doglądać.


Często gdy maluszek śpi, jego matka może na chwilę również odpocząć lub zająć się wieloma pilnymi kwestiami.


Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Author: Samsung
Source: Samsung


Wyposażenie
Author: OiMax
Source: http://www.flickr.com/
Ma możliwość trochę ogarnąć mieszkanie albo przygotować obiad. Jednak instynkt macierzyński każe jej, żeby co jakiś czas zaglądać do pokoju niemowlaka. Pragnie spraWDzić czy wszystko jest ok. Jeżeli dla przykładu mama krząta się w kuchni i gotuje obiad, a dziecko śpi w drugiej części domu, to może nie usłyszeć jego płaczu. Aby nie kursować zbyt regularnie do pokoju i słuchać pod drzwiami, można po prostu nabyć sprzęt, który da nam możliwość usłyszeć nawet oddech (ozonator powietrza) naszego niemowlaka. Elektryczna niania jest fantastycznym wynalazkiem. Jest lekka i dzięki temu możemy z nią przemieszczać się po całym domu. Mamy możliwość pójść z nią do kuchni i nawet do łazienki. Powinniśmy wybrać takie urządzenie, które ma większy zasięg. Szczególnie przyda się to tym rodzicom, którzy mają dom. Są też takie elektryczne nianie, które mają funkcję słyszenia dziecka, ale także mówienia do niego. Płaczący maluszek, gdy usłyszy głos mamy, może się uspokoić i nie będzie czuł się zagrożony i opuszczony.


W tym czasie mama zdąży dotrzeć do pokoju z innej części mieszkania. To da jej możliwość, by zapanować na krótką chwilę nad płaczem dziecka. Nie będzie zatem zmuszona rzucać wszystkiego, aby od razu do niego biec.