Niedawno miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Czytaj...

Powszechnie wiadomo, że w kuchni najchętniej się rozmawia. W naszym domu również tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo pracy w urządzenie ładnego i przytulnego salonu, często podejmujemy naszych gości w kuchni. Szczególnie, gdy są to członkowie naszej rodziny lub przyjaciele.

Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Author: Bugatti
Source: www.SmakProstoty.pl
Jako kobieta zwracam szczególną uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko przytulna, ale także wygodna. Dlatego, gdy zepsuł nam się czajnik elektryczny nie miałam zamiaru kupować kolejnego w pierwszym lepszym sklepie. Zależało mi na jakości. Koleżanka zaproponowała mi wówczas Russell Hobbs. Nazwa tej firmy niewiele mi mówiła. Wydawało mi się, że bezpieczniej przejrzeć oferty jakiegoś doświadczonego i bardziej popularnego producenta.

Postanowiłam jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w sieci. Okazało się, że jest to brytyjska firma, która powstała w 1952r. Z pewnością ma więc bogate doświadczenie w produkcji i sprzedaży sprzętów AGD. Kiedy jednak zobaczyłam, że w 1955r. Russell Hobbs wyprodukowała czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, postanowiłam zaryzykować. Produkty znanych producentów - polecana propozycja.

Kupiłam czajnik Precision Control, z opcją kontrolowania temperatury wody w trakcie gotowania. Jestem oczarowana tą funkcją. Jestem w stanie dobrze przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w chwili, kiedy na specjalnym ekraniku pokaże się wartość 60-85 stopni celsjusza. Nowy czajnik sprawdza się również w momencie parzenia czerwonej herbaty, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że tego typu sprzęt dobrze przydaje się także w kuchniach, w których są niewielkie blaty. Zapraszamy na naszą stronę:czajnik elektryczny
Author: Bugatti
Source: Bugatti
U nas czajnik postawiliśmy w rogu, przy ścianie i, ze względu na zgrabny kształt, nie zbiera na blacie zbyt dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a ponadto dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią istotną funkcję, a więc nie ma sensu umieszczać na nich zbyt wiele przedmiotów. Część powierzchni trzeba jednak zawsze wygospodarować na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po trafionym zakupie czajnika, odważyliśmy się wymienić też kran. Dotychczasowa bateria regeneracja baterii do laptopa kuchenna od dłuższego czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna wykonana jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a ponadto wyposażana jest w przedłużaną rączkę.

Zaciekawił Cię ten materiał? To znakomicie, gdyż oryginalny wpis (https://www.all-secure.pl/monitoring-gdansk.html) ma zbliżone informacje do publikowanych.

Dla mnie to ważne ułatwienie. Przyjaciele nieraz podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.