Nasze zdjęcia na ścianie - sposób na oryginalną dekorację

Czytaj...

Mieszkanie to nie jedynie ściany i przedmioty, którymi jest on zapełniony. Dom stanowią przede wszystkim domownicy, z wszystkimi wspomnieniami, które trzymają w sercach. Ściany nie muszą być puste – można urządzić na nich galerię wspomnień.
duże zdjęcia na ścianie
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
W sklepach posiadamy wybór wszelkiego rodzaju ramek na zdjęcia, zarówno bardzo dużych, jak i takich zupełnie maleńkich, jak na zdjęcia legitymacyjne, znajdziemy także tzw.

Szukając godnych obejrzenia tekstów, wejdź na na ten odsyłacz. Naprawdę zalecamy tę ofertę, ponieważ ona z pewnością też przyciągnie Twoją uwagę.

antyramy. Zależnie od tego, jak mamy zaaranżowaną przestrzeń mieszkania, jaką meblościankę w pomieszczeniu w którym chcemy urządzić galeryjkę ze zdjęciami dobierajmy kształt oprawek na zdjęcia, ich wielkość, kolor i tworzywo z którego są wykonane. Gdy starczy nam zapału, sami możemy wykonać ramki – wykończyć je tak jak nam się podoba, odpowiednio pomalować. Będzie to dobra okazja do integracji rodziny przy wspólnej zabawie.zdjęcia umieszczone na ścianie
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Idealnym miejscem na ekspozycję zdjęć jest np. ściana przy schodach. Można na niej urządzić chronologiczną galerię rodzinną. zaczynamy od zdjęć z dzieciństwa, albo początków znajomości, i powoli dokładać fotografii. Im wyżej, tym aktualniejsze zdjęcia. Kolor ramek i ich styl dobieramy wtedy do tego, jak mamy wykończone schody i balustrady. Dobrze sprawdzą się wszelkiego rodzaju drewniane ramki.

Czyżbyś nie mógł odejść od tego artykułu? To dla nas bardzo miła informacja - więc kontynuuj oglądanie (http://www.francke-art.pl/meble-metalowe/szafki-rtv/nowoczesne/) na kolejnej witrynie.

Sam widzisz, ściana z naszymi zdjęciami, to prosty sposób na dekorację naszego mieszkania.

Najczęściej zdjęcia wieszamy na ścianie w pokoju bądź przedpokoju. Powinniśmy wtedy wybrać jedną większą ramę bądź antyramę i złożyć w niej kolarz zdjęć z wycieczki. Taki duży kolarz bez problemu wywołamy w drukarni, bądź w zakładzie fotograficznym. Następną jest powieszenie każdego zdjęcia z osobna. Dobrze jest zrobić to równolegle na ścianie – wszystkie zdjęcia i ramki tej samej wielkości, równo obok siebie wiszące, bądź w stylu artystycznym – różne kształty ramek i wielkości fotografii.