Modele aparatów cyfrowych

Czytaj...

Aparat cyfrowy BenQ P1410
Author: BenQ
Source: BenQ
Jeżeli zamierzasz sprawić sobie porządny aparat cyfrowy, napotkasz na spory problem z wybraniem odpowiedniego modelu, ponieważ w sprzedaży znajdziesz całe mnóstwo różnych aparatów.
Aparaty cyfrowe, jak w zasadzie wszystkie artykuły, da się podzielić na kategorie cenowe i jakościowe. Ten zwięzły przegląd dostępnych obecnie w sklepach aparatów cyfrowych został napisany po to, by uprościć wybór porządnego sprzętu.Zamieściliśmy w nim 3 popularne modele urządzeń cyfrowych, które należą do różnych klas jakości. Zapraszamy do lektury.

Canon PowerShot G1 X
Na ten sprzęt trzeba wyłożyć ponad 2,5 tysiąca złotych, jednakże każda wyłożona na niego złotówka się opłaci. Canon PowerShot G1 X gwarantuje ogromną jakość wykonywanych zdjęć, która jest zbliżona do tej, którą mają popularne modele aparatów takich jak lustrzanki-. Model ten cechuje się przystępną obsługą – każdy poradzi sobie z aparatem bez problemu, mimo tego że przycisków jest naprawdę cała masa. O ile zapytacie o wady aparata, należy wymienić akumulator o krótkim działaniu. Lecz to raczej pomniejszy problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25
Ten zgrabny aparat cyfrowy kosztuje prawie trzy razy mniej niż wcześniej opisywany Canon. W swojej półce cenowej zdominował inne egzemplarze swoimi zaletami.

Zainteresował Cię nasz artykułu? Więc zachęcamy Cię - wejdź na nową witrynę i dokonaj oceny naszych prób. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń - pytaj!

Aparat cyfrowy zapewnia niezłą jakość fotografii, przydatne opcje dodatkowe ( na przykład fotografie seryjne) oraz niezły zoom. Do wad należy dopisać tworzenie klipów, które zapisują się jedynie w systemie mono.

Casio Exilim EX-ZR20
Ten model reprezentuje tanie aparaty cyfrowe. Zdobędziesz go już za pięćset złotych. Za te pieniądze model oferuje przyzwoitą jakość wykonywanych fotografii, dobrą matrycę o wymiarze 16,79 MP oraz nagrywanie krótkich klipów filmowych. Jeżeli masz mało gotówki i potrzebujesz porządnego sprzętu na wyjazd, ten aparat staje się prawidłowym wyborem.


Source: