Który smartfon nabyć?

Czytaj...

Współczesny smartfon to nie jedynie dzwonienie jak też wykonywanie połączeń. Poprzez większą część doby to główny punkt naszego życia. Maile, połączenia, portale społecznościowe, SMS-y – to wszystko zajmuje naszą uwagę.


Jednakże kluczem jest dobór właściwego urządzenia do naszych potrzeb. Na co trzeba zwracać uwagę?


Samsung Galaxy J5 pokrowiec
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com


Wielkość ekranu. W tym momencie największą popularnością cieszą się wyświetlacze, o rozmiarze do pięciu cali. Dlaczego? Ergonomia pracy na takim monitorze pozwala na obsługę całości za pomocą jednego paluszka. Rzecz jasna, pod uwagę bierzemy rozmiar dłoni (w szczególności zasięg kciuka) i dopasowujemy ją do danego modelu. Kolejną materią jest rozróżnienie telefonów pod względem ich przeznaczenia. Całkiem inną funkcję będzie spełniać smartfon przeznaczony do pracy, względem tego, który wyselekcjonujemy do rozrywki. Pierwszy przypadek zdeterminowany będzie poprzez zakres realizowanego zawodu. Pracownicy biurowi cenią większy rozmiar – na większym ekranie swobodniej przeglądać różnego wariantu dokumenty i automatyzacja procesów zarobkowe. Jeśli telefon trafić ma w dłonie osoby pracującej fizycznie, format wyświetlacza powinien być możliwie mały – maksymalnie utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W owym wyjątkowym razie warto zastanowić się nad kupnem klasycznego telefonu, wyposażonego w klawiaturę.


case Samsung Galaxy A5 2016
Author: Maxime Guilbot
Source: http://www.flickr.com
Smartfon to nie jedynie możność realizowania połączeń lub buszowania po necie. Teraz każdy telefon dysponuje wbudowanym aparatem fotograficznym. Aby wyselekcjonować właściwy dla nas aparat, należy odpowiedzieć sobie na zapytanie: czy preferujemy zdjęcia średniej jakości, jednakże o dużej rozdzielczości, czy też zwracamy uwagę na jakość, przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów.


Najlepsze fotki wykonamy smartfonem case Samsung Galaxy A5 2016.


praca z nawet w największym stopniu zaawansowanym telefonem będzie udręką, jeśli nie weźmiemy pod uwagę wielkości baterii. Polecam Samsung Galaxy J5 pokrowiec jakiego dodawany jest czasami w zestawie.