Jakiego rodzaju urządzenia produkuje pochodząca z Chin firma pod nazwą Xiaomi?

Czytaj...

W obecnych czasach istnieje naprawdę wiele różnorodnych firm, które mogą zajmować się produkcją nie tylko innowacyjnych urządzeń, ale także (jeśli tego wymaga konkretne urządzenie) dedykowanego do nich oprogramowania.


Trzeba przyznać, że dużo z tego typu spółek pochodzi z Azji.
Warsztat samochodowy
Author: uniquelycat (Cathy) Smith
Source: http://www.flickr.com


Nie inaczej jest ze spółką o nazwie Xiaomi, jaka posiada swą siedzibę w Pekinie. Firma była założona 6-go kwietnia 2010 roku, a jej prezesem jest p. Lei Jun. Produkty wspomnianej spółki wielokrotnie są oparte na technice amerykańskiej firmy Apple, sam zaś dyrektor jest wielokrotnie porównywany do producenta wspomnianej spółki z obecnym w jej znaku firmowym jabłkiem. Produktami firmy Xiaomi są nie tylko smartfony (takie było ich pierwsze urządzenie), lecz też przykładowo smartwatche, inteligentne opaski, słuchawki, telewizory, routery, żarówki czy nawet inteligentne buty.


Należałoby także nadmienić, że wymienione towary nie są wyprodukowane w słabej jakości. Odwrotnie - niezwykle często wygrały różne porównania z produktami produkowanymi przez konkurencję. To, co jeszcze odróżnia spółkę Xiaomi od innych spółek to to, że przez stosunkowo znaczny okres nie chciała posiadać swojej sieci dystrybutorów, a sprzedawała swe produkty wyłączenie przez swoją stronę internetową.
Kiedy jednak klienci przekonali się o niemałej jakości urządzeń, prezes firmy postanowił nawiązać kooperację z różnorakimi dystrybutorami.

Jeśli podoba Ci się ten materiał to kliknij w odnośnik do źródła (http://proenergia.pl/), który przeniesie Cię do witryny, gdzie zdobędziesz interesujące informacje na omawiany wątek.

Obecnie zatem moglibyśmy te zalecane przez dużą ilość osób towary zakupić także w marketach z AGD.