Internetowe konkursy - na których portalach szukać zabaw tego typu?

Czytaj...

Internet to źródło ogromu ciekawych informacji. Można w nim odszukać m.in. wiadomości o konkursach. Jeśli chodzi o konkursy online to jest ich rzeczywiście sporo.


przeglądanie Internetu
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Każdy i mały i duży użytkownik Internetu może znaleźć jakiś konkurs , który będzie im odpowiadał. Warto, więc zamiast bezproduktywnie gapić się na kolejną stronę ze śmiesznymi, bardziej albo mniej, memami, poszukać konkursu, który doprowadzi do tego, że czas spędzimy o wiele przyjemniej. Gdy znajdziemy konkurs, trzeba będzie znaleźć czas na to, by zorganizować odpowiedź – zrobić zdjęcie, ogarnąć jakiś kolaż itp. i potem oczekiwać na wyniki. Wzięcie udział w konkursie przyzwyczaja nas do kreatywnego spędzania czasu. Wato organizować sobie takie przyjemne nawyki. Zamiast marnotrawić czas przed komputerem możemy go dobrze spożytkować biorąc udział w konkursach. Radość z wygranej jest wielka, a i nagrody z powodu samego wzięcia udziału, w postaci książki, biletów do kina potrafią wprowadzić w dobry nastrój. Tak, więc od nas tylko zależy w jaki sposób będziemy spędzać czas w Internecie.

Fajne zabawy dla dzieci

Bywa, że zastanawiamy się jak zaplanować czas dla naszych dzieci. Wszyscy wiemy, że fajnie byłoby gdybyśmy cały wolny czas mogli spędzić razem, siedząc i grając w gry planszowe lub oglądając wspólnie jakiś film familijny czy wychodząc na spacer. Ale dość rzadko mamy tak wiele czasu. Z tego powodu musimy znaleźć jakieś ciekawe zabawy, w stylu zrób to sam dla dzieci, żeby nie siedziały ciągle przed komputerem, a inaczej spędzały czas. Sami możemy przygotować dzięki informacjom z sieci sporo różnych intrygujących gier, w które nasze dzieci zechcą bawić się same. Dzięki temu zrozumieją, że nie wszystko trzeba robić z rodzicami i będą coraz bardziej samodzielne, a my znajdziemy chwile dla siebie. Zabawy typu: zrób to sam, potrafią świetnie pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Naprawdę dobrze od najmłodszych lat pokazywać dziecku ciekawe rozwiązania, by chciało poznawać to, co nowe, by z czasem umiało sami szukać dla siebie wartościowych i ciekawych zajęć. Dlatego zamiast kupować naszemu dziecku następną grę komputerową wysilmy się trochę. Pokażmy, że nie tylko komputer może rzeczywiście nas zaskoczyć i doprowadzić do tego, że parę godzin minie niesamowicie szybko.

Więcej o internetowych konkursach dla dzieci: