Interesujące możliwości reklamowe

Czytaj...

Jeżeli chcemy, by nasze produkty były kupowane powinniśmy znaleźć klientów. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta trzeba pamiętać o dobrym marketingu. Niektórzy właściciele niewielkich firm sami zajmują się reklamą ich firmy. Jeżeli ktoś ma o tym pojęcie, to nie będzie kłopotu, jednak, jeśli brak nam wiedzy w tej kwestii lepiej zatrudnić kogoś od reklamy. Na pewno dobrym pomysłem przy reklamowaniu różnego typu produktów okażą się gazetki reklamowe.

Gazetka reklamowa
Author: Manuel Cutillas Garcia
Source: http://www.flickr.com
To jedna z ciekawszych opcji, jeśli chodzi o zwrócenie na siebie uwagi. Tego typu gazetki są w stanie dotrzeć do Niesamowitej ilości osób i zanim będą wyrzucone, tak jak to bardzo często bywa z ulotkami, są przeglądane. Dlatego należy je we właściwy sposób opracować, żeby nie męczyły potencjalnego klienta a zachęcały np. do kupienia czegoś na promocji lub do kupna nowego towaru. W ten sposób na pewno uda nam się ściągnąć ludzi do naszego sklepu.

Gazetki reklamowe Oglądamy reklamy w TV, do tego docierają do nas reklamy, które są puszczane w radio i do tego jeszcze trafiają do nas gazetki reklamowe. Nie wspominając już o mijanych przez nas billboardach. Jednak, jeżeli chodzi o najsensowniejszą opcję to okazują się nią gazetki reklamowe, bo da się na spokojnie je obejrzeć. Większe sklepy poza tym, że wydają papierowe gazetki reklamowe to, jeżeli nie wzięliśmy sobie takiej gazetki ze sklepu, nie trafiła do naszej skrzynki na listy, to zawsze można zajrzeć na stronę internetową i tam przejrzeć taką gazetkę.


To naprawdę fajna opcja. Gazetki reklamowe sklepów z towarami spożywczymi często są jak książeczka z przepisami. Do przepisów oczywiście powinno się użyć tego, co można kupić w sklepie, który taką gazetkę wydaje, ale na sto procent jest to ciekawa opcja na zainteresowanie klientów. Następnym razem zamiast wyrzucić taką gazetkę faktycznie warto ją zobaczyć, bo możemy w niej znaleźć całe mnóstwo świetnych przepisów i ciekawych produktów w rzeczywiście niskich cenach.

A duże i mniejsze sklepy muszą pamiętać, że gazetki reklamowe są fajniejszą opcją niż ulotki. Może ulotki w przygotowaniu są tańsze, ale na sto procent gazetki reklamowe są bardziej ciekawe dla klienta. Z tego powodu trzeba pomyśleć o tym, w jaki sposób stworzyć corporate performance management naszej firmy, by móc inwestować w naprawdę dobre opcje tworzenia reklam.