Godne polecenia obiektywy firmy Sigma - czyli, model standardowy, kontra model z szerokokątnym zbliżeniem

Czytaj...

Jakimi rzeczami charakteryzuje się podstawowy obiektyw firmy Sigma, model Sigma A 35 F1.4 DG HSM, kontra obiektyw o posiadającym szerokokątnym zoomie 10-20 milimetrów? O tym dowiesz się jedynie, jeżeli dobrze odczytasz nasz nowiutki artykuł!


przedsiębiorstwo Sigma to swego rodzaju lider na ryneczku Fotografowania, który to wytwarza obiektywy, cyfrowe lustrzanki a także lampy błyskowe wyłącznie na obszarze Japonii, posiadając jednak bardzo dużo biur regionalnych, rozsianych po całym globie.
sigma 10-20
Author: First Austria
Source: First Austria


gry
Author: West Midlands Police
Source: http://www.flickr.com


Nas jednakże w naszym artykule nie interesuje jego historia (która to jak już o tym mowa sięga wyżej niż czterdziestu latek wstecz), ale dwa rodzaje wytwarzanych poprzez niego obiektywów. Pierwszym spośród nich bywa standardowy model sigma a 35 f1.4 dg hsm, który ma w posiadaniu kilka rodzajów mocowań, w tym do: Nikona, Pentaxa, Canona, Sony, czy samiutkiej Sigmy - obiektyw do portretów. W obecnej chwili (rozpoczęcie dwa tysiące siedemnaście) istnieje nawet możność zakupić go w promocji - starczy jedynie po szukać!


temat
Author: Max Braun
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym branym pod uwagę w niniejszym artykule modelem bywa typ obiektywu sigma 10-20 milimetrów, który posiada w obiektywie szerokokątny przybliżenie, a który ma możliwość mieć w posiadaniu dla przykładu model 10-20 milimetrów f/4-5.6 EX DC HSM, który ma w posiadaniu wagę czterysta siedemdziesiąt gram, rozmiary 83.5 x 81 mm - .

Nie rezygnuj! Prosimy Cię, kontynuuj fajnych artykułów. Może Ci teraz udzielimy pomocy? Zachęcamy zatem do naszej nowej witryny.

br>
Zobacz, czy następny link (https://getmon.pl/montaz-monitoringu-wroclaw/) jest tym, czego akurat poszukujesz. Na pewno niezwykle pomoże Ci w Twym projekcie, który aktualnie robisz. Sprawdź, naprawdę nie pożałujesz!

Ów obiektyw może się nadawać do modeli Canon EF, Nikon F, czy też Sony A / Minolta, a także Sigma oraz Pentax K.
Jak widać obiektywy marki Sigma bywają niewiarygodnie prosto "przyswajalne" dla wielu modeli napomkniętych aparatów, z tego powodu, gdy będziesz jakiś kupował, upewnij się, że Sigma do niego będzie pasować nie posiadając żadnych przeszkód!