Czym są transportery ślimakowe?

Czytaj...

Przenośnik ślimakowy to maszyna służąca do transportu ziarna, piasku i innych dóbr sypkich. Dodatkowo pomaga przesiewać zboże i szybko napełniać nim pojemniki.
Najbardziej pomaga po czasie żniw, gdy plony gromadzi się w stodołach i przestronnych silosach. Przenośniki ślimakowe są relatywnie mało kosztowne i, co bardzo ważne, nie potrzebują za wiele mocy..Najsilniej funkcjonalnym rodzajem maszyny okazuje się przenośnik ślimakowy skonstruowany do różnych położeń. To oczywisty wybór dla właścicieli małych i średnich gospodarstw rolnych, patrząc na prostotę manewrowania i spektrum możliwości użycia. Takie przenośniki umożliwiają prace w szerokim zakresie kątów i połóżeń.

Wykonanie konstrukcji stalowych - konstrukcji stalowych - Następną kategorią są przenośniki ślimakowe instalowane stacjonarnie.<br><br>Skoro opisywana kwestia Cię intryguje i musisz ją zbadać głębiej,  <a href=więcej przeczytasz tu - to trochę inny punkt widzenia na taką sprawę.

Świetnie nadają się do funkcjonowania przy wielkich hangarach i silosach. Posiadają wiele korzyści – są dość małe, a równocześnie pojemne i umieją podnosić ziarno na spore wysokości.
Ostatnim rodzajem jest przenośnik wertykalny. Przydatny jest, kiedy konieczny jest transport [TAG=surowce" title="Promus Katowice" />
Source: www.promus.katowice.pl
w środku hali albo silosu.