Ciekawe nowości z branży elektronicznej w roku 2015

Czytaj...

Branża elektroniczna rozwija się tak dynamicznie i tak spontanicznie, iż nieprzerwanie zdołamy zaobserwować, iż na rynku pojawiają się coraz to nowsze rzeczy z branży elektronicznej. Nie można w krótkim czasie przejrzeć wszystkich nowin, które pojawiły się w roku 2015.
Author: Ninac26
Source: http://www.flickr.com
Pomimo tego, iż rok ten całkowicie niedawno się rozpoczął to już zdołamy dostrzec niesłychanie wiele nowych urządzeń i sprzętów, które zachwycają miłośników elektroniki. Przykładowo podczas konferencji Game Developers Conference, jaka odbyła się w San Francisco firma Nvidia przedstawiła swoją najświeższą konsolę Shield, która posiada procesor Tegra X1, co więcej system operacyjny Android a także usługę strumieniowania gier. Ta wyśmienita konsola ma naprawdę niemało możliwości, między innymi dzięki niej wolno słuchać muzyki, oglądać filmy a co więcej także uruchamiać przeróżne gry na ekranie telewizora.Dla wielbicieli gier zostanie udostępnionych aż 50 gier na tego typu konsole, pośród nich znajdą się takie gry, jak na przykład Crysis 3 lub również Borderlands: The Pre-Sequel. Konsola będzie dostępna w sprzedaży już za pewien czas, już od od maja 2015 roku, koszt jej zakupu to plus minus 199 USD. Inną ciekawą nowością w branży elektronicznej jest nowiusieńki monofoniczny mikrofon niekierunkowy marki Nikon.

konsola
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Mikrofon ten ma niewielkie wymiary i jest nadzwyczaj bezproblemowy w obsłudze, za jego pomocą wolno całkiem wyraźnie spisywać dźwięk z odległości około 50 metrów.

Jeżeli znajdujące się w tym miejscu materiały są dla Ciebie absorbujące, kliknij tutaj, gdyż w danym serwisie (https://getmon.pl/klimatyzacja-wroclaw/) również przeczytasz coś wartościowego.

Mikrofon ME-W1 można bez trudu podłączyć do każdego aparatu, jaki posiada gniazdo mikrofonu. Jego wielką zaletą jest to, iż jest on bezwarunkowo odporny na wodę, pyłoszczelny oraz także wstrząsoodporny, dlatego niewątpliwie można rzec, że nowy mikrofon proponowany przez markę Nikon jest istotnie wspaniały jakościowo pod wieloma rozmaitymi względami. Dzięki ME-W1 możliwe jest też nagrywanie stereofoniczne, co więcej okres zapisywania dźwięku na jednej baterii (AAA) wynosi w przybliżeniu trzy godziny.