Chciałbyś mieć rewelacyjne zdjęcia z imprezy pod gołym niebem? Wybierz quadrocoptery

Czytaj...

Robienie zdjęć to obecnie pasja wielu ludzi. Jest teraz tym prostsza do realizacji, gdyż posiadamy aparaty komórkowe, z jakich pomocą można wykonać wyjątkowo rewelacyjne fotografie. Ale jeśli chciałbyś uzyskać wyjątkowe ujęcia z przyjęcia, jakie wkrótce urządzisz na świeżym powietrzu, musisz zakupić quadrocoptery. Dlaczego?


www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Filmowanie z lotu ptaka to gwarancja ujęć, jakich nic oraz nikt nie przebije. W quadrocopter może dzisiaj zainwestować tak naprawdę każdy z nas. Jest to sprzęt służący do podźwignięcia kamery na potrzebną wysokość, by zrobić zdjęcia z góry. W sklepach dostępne są zarówno zestawy z aparatami, jak też same urządzenia, do których możemy przyczepić posiadany aparat.

Montaż nie powinien sprawić nam żadnego problemu, ponieważ do kompletów załączona jest szczegółowa instrukcja. Sprawdź tylko, jaki udźwig ma wybrany przez ciebie quadrocopter, by nie okazało się, iż nie udźwignie konkretnej kamery. W ten sposób bowiem mógłbyś wyłącznie narazić się na dodatkowe wydatki, jakich lepiej jest uniknąć. Jakie plusy mają quadrocoptery? Poza rewelacyjnymi ujęciami oraz nieskomplikowanym montażem kamery jest to możliwość szybkiego namierzenia quadrocoptera, jeśli stracimy go z oczu. Zobacz: sprzęty zaopatrzone są bowiem w GPS, jaki cały czas lokalizuje kamerę oraz umożliwia ją ściągnąć na ziemię, w przypadku niespodziewanego pogorszenia pogody. GPS z reguły nakierowuje quadrocopter do miejsca, z którego się wzniósł, toteż nie powinieneś mieć trudności, by go znaleźć. Oprócz tego quadrocoptery nie są kosztownymi urządzeniami, zatem powinniśmy móc je kupić bez brania pożyczki lub dużego naruszania rodzinnego budżetu. Tu więcej: link do strony.


http://magiceye.com.pl/
Author: Steffen Voß
Source: http://www.flickr.com
Quadrocopter daje rewelacyjne możliwości na filmowanie z lotu ptaka. Jeśli ty również chcesz mieć niepowtarzalne ujęcia z imprezy, to najlepszy sposób, aby się nimi cieszyć. Jeżeli jesteś początkującym fotografem albo robienie zdjęć jest twoim zamiłowaniem, na początek postaw na gotowe komplety, jakie będziesz mógł od razu wykorzystać. Później będzie pora na bardziej zaawansowany sprzęt, którym na pewno zachwycisz swoich przyjaciół oraz jeszcze niejednokrotnie zostaniesz wynajęty do robienia zdjęć ze znaczących chwil.