baza online telefonów komórkowych zaginionych.

Czytaj...

Każdy z nas coś swego czasu zawieruszył. Mógł to być aparat telefoniczny, bądź portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zwykle jednak nadzwyczaj boli zguba rzeczy drogocennych, które zostały skradzione.
rodzina
Author: Lőrincz Raul
Source: http://www.flickr.com


Polacy stworzyli system, który ograniczy plagę kradzieży komórek ( pomocy).

Interesują Cię różnego rodzaju bonusy? Fantastycznie, gdyż masz wybór, by przejść na następną stronę i tam przestudiować szczegółowe posty.

Pierwsza platforma na świecie, dostępna bezpłatnie dla każdego, internetowa baza telefonów skradzionych. W przypadku kradzieży, eksploatatorzy mają kłopot z rozpoznaniem tych urządzeń. IMEI to unikalny numer identyfikacyjny, albo numer seryjny, jaki mają wszelkie telefony komórkowe.

Odwiedź naszą stronę. Wyszukasz tam każdego dnia jedynie kompleksowy opis (https://alwro.com.pl/obrobka-cieplna/). Szczegółowe wiadomości zapewne Ci się spodobają.

Jest to najczęściej kombinacja 15 znaków, które można odnaleźć na srebrnej etykiecie z tyłu aparatu i pod akumulatorem. Platforma w łatwy sposób udaremni rejestrowanie skradzionych telefonów i ponowne wprowadzenie ich do sprzedaży w każdym kraju, gdzie działa baza, o ile telefon został w niej zarejestrowany. Jeżeli ktokolwiek będzie próbował podłączyć do sieci, bądź sprzedać podejrzany telefon komórkowy, uruchomiony zostanie automatycznie alarm, a system przekaże wiadomości o adresie IP, z jakiego usiłowano wystawić aparat telefoniczny do sprzedaży w internetowych serwisach aukcyjnych, bądź ogłoszeniowych. Dział bezpieczeństwa wyśle tę wiadomość do organów ścigania i do operatorów.


reklama
Author: Lőrincz Raul
Source: http://www.flickr.com


Na podobnej zasadzie działa baza skradzionych rowerów (więcej pomocnych rad na stronie). Teoretycznie powinna istnieć chociaż jedna taka baza w Polsce prowadzona przez organy ścigania.
Baza skradzionych rowerów ma służyć zwłaszcza kupującym rower używany, aby nie nabyli przedmiotu skradzionego, także poszkodowanemu, ażeby nagłośnić i upublicznić fakt kradzieży roweru.